Zgrupowanie w Rogowie zakończone

Dwa lubuskie kluby: szermierczy Flesz i pięciobojowy ZKS zakończyły zgrupowanie w Rogowie.  Udział wzięło w nim aż 56  zawodników, którzy trenowali pod okiem 5 trenerów. Oprócz chwil spędzonych na wysiłku w pocie czoła, znalazł się też czas na odpoczynek. Młodzi sportowcy mogli cieszyć się urokami pięknego polskiego morza, odwiedzili pobliskie kurorty wraz z ich atrakcjami.

Mimo, że pogoda była zmienna jak przeciwnik na planszy, udało się plażować i organizować gry i zabawy sportowo- rekreacyjne. Poniżej krótka relacja zdjęciowa.

Tomasz Witosławski

Rogowo 2016

Trwa zgrupowanie szermierczo - pięciobojowe zawodników Szkolnego Klubu Szermierczego "FLESZ" Świdnica i Zielonogórskiego Klubu Sportowego w Drzonkowie. Obóz potrwa do 03.07.2016.

ROGOWO 2016

Informujemy Państwa, że wyjazd do Rogowa odbędzie się w dniu 25.06.2016  o godzinie 10.00. Zbiórka na parkingu WOSiR w Drzonkowie.

Sportowe Wakacje Rogowo - 2016

Zielonogórski Klub Sportowy w Drzonkowie i Szkolny Klub Szermierczy "FLESZ" w Świdnicy organizują wspólne zgrupowanie letnie dla zawodników obydwu klubów. Zgrupowanie ma na celu integrację pięcioboistów wraz z szermierzami.

Termin: 25.06.2016 - 03.07.2016

Proszę rodziców o zapoznanie się ze szczegółami wyjazdu poprzez pobranie dokumentu w PDF.

Za obóz odpowiedzialni będą trenerzy: Jarosław Czorniczek i Arkadiusz Poźniak.

Marcin Horbacz

Sportowe Wakacje ROGOWO 2016